Özel Yazılım ve entegrasyon çözümleri

Kendi iş süreçleriniz ve projeleriniz dahilinde, yazılımsal ihtiyaçlarınız doğar. Piyasada hâli hazırda satılan programların dışında özel yazılımlar farklıdır ve standart yapının dışına çıkar. Eksikleri gidermek ve daha pratik yollar bulmak adına düşük maliyetli çözümler geliştirmeyi sağlar. Belirli bir araştırma süreci gerektirir. 
Özel yazılımlar tamamlandıktan sonra eğitim vs gibi beli bir süreci içerir.
Tamamlanması sonrasında gerekli eğitimler ve geliştirme destekleri de bu yazılımları tasarlayan ve oluşturan ekip arkadaşlarımız tarafından sağlanır.   
Oturmuş bir yapıya sahip olsanızda her gün aynı işi yapmaz veya aynı verilere sahip olmazsınız. Veriler ve işler çeşitlilik ve farklılık gösterebilirler. Bu verilerin ve işlerin takibinin iyi bir şekilde sağlanabilmesi ve analiz/raporlama gibi süreçlerin olabilecek en hızlı ve pratik şekilde yönetilebilmesi için bilgisayar yazılımlarından faydalanılır. Geliştirilmiş standart yazılımlar, bu işleyişi kontrol etmeye fayda sağlamaktadır. Ancak, bazı yazılımlar bunu daha detaylı bir sürece ve incelemeye tabii tutmaya yardımcı olurlar. Böylece iş akışının detaylandırılması ve analizi de kolaylaşır. Böylece, tek bir ürün üzerinden dahi bütün iş akışını kontrol edebilirsiniz. 

TAM İHTİYACINIZ OLAN YETENEKLER

Firmanızı 360 derece analiz edilerek süreçleriniz yada ihtiyacınız olan geliştirmeyi tam olarak istediğiniz şekilde yapıyoruz.

ENTEGRASYONLAR 

Mevcutta kullandığınız yazılımlardan istediğiniz performansı alamıyorsunuz yada bu da olsa dediğiniz zamanlar oluyordur. Yeni bir yazılım arayışına girmeden istediğiniz geliştirmeleri sağlayabiliriz. Bu da sizi ekstra zaman ve maliyetten kurtaracaktır.

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Yapılan analiz ve süreç inclemelerinden sonra 3. bir göz olarak sizin fark edemediğiniz tıkanıkları tespit ederek, danışmanlığımızla birlikte geliştirmeleri optimum hale getiriyoruz. 

OPTİMİZASYON

İstediğiniz yetenekler, raporlar ve entegrasyonlar en basit şekliyle inşaa edilerek zamanınızdan ve iş gücünüzden tasarruf etmenizi sağlamasının yanında çalışan verimliliğinide optimum seviyeye taşıyacaktır.