#

OPERASYON Uygulamaları

Stok ve depo yönetimi
Tamamen izlenebilen çift girişli stok sistemi sayesinde stok hareketlerinizi kolayca takip edin. Herkesle paylaşabileceğiniz gerçek zamanlı dinamik raporlar.


Satın alma

  En iyi fiyatları alarak en iyi teklifleri sunun!
Ürün adetleri ve özel şartlara göre akıllıca satın alma kararları verebilmek için tedarikçilerin fiyat listelerini ve geçmiş carilerini kolayca kontrol edin. Tedarikçilerinizin stok bilgisinden ürünlerin uygunluğunu takip edin ve sipariş durumunuzu kontrol edin.


Proje
Tahmini ihtiyaçlarınız, mali kaynaklarınız, proje performans ve personel durumunuzu dinamik olarak görüntüleyin.
Personellerinizin izin tarihlerinizi bile göz önünde bulunduran ve buna göre proje planı çıkarmanızı sağlayan, karşılaştırılabilir projeler ile önceden plan yapmanızı sağlayan bir dünya.
Karlılığınızdaki artışları gerçek zamanlı raporlarla karşılaştırın.

Belgeler 

Taranan belgelerinizi kolayca paylaşabilir, gönderebilir ve arşivleyebilirsiniz.Bununla birlikte süreç içinde hazırlamanız gereken tüm belgeleri otomatik olarak oluşturabilirsiniz. (Fatura ve irsaliye gibi.) İmzalanması gerken evraklar sizin için zaman kaybına dönüşmesin.


Zaman Çizelgeleri 
Büyük yada küçük işletme olun yada farklı lokasyonlarda müşterileri olan biri olun araçlarınızın sizin kadar hareketli ve ulaşılabilir olması gerekiyor. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan zaman çizelgenizi görüntüleyin ve ekibinizi takip edin.
Yardım Masası
SLA seviyelerinizi oluşturarak hızlıca sorunları çözün.Mailinizi farklı alanlarda otomatikleştirecek süreçleri otomasyona bağlayın.Sadece bir tıkla sorunlarınızı iletebileceğiniz gibi Canlı Destek alanını kullanarak da zaman kazanın.

 

üretim araçları

Üretim Süreç Yönetimi
Ürün Ağaçları, Üretim Emirleri, Sipariş Planlama İş Merkezleri, Rotalar, Kaynak Planlama, İş Emri ve Operasyonlar, Seri/Lot ve İzlenebilirlik Maliyetler, Raporlar, Dashboard

Kalite Kontrol Yönetimi
Stok ve Üretim Kontrol Noktaları, Kalite Kontrolleri, Kalite Ekipleri, Uyarılar, Kök Nedenler, Düzeltici Faaliyetler, Önleyici Faaliyetler, Raporlama, Dashboard


Ürün Yaşam Döngüsü

Ürün Değişimleri, BOM Değişimleri, Versiyonlar, Mühendislik Revizyonları, ECO Emirleri, Onaylama, Raporlama, Dashboard


Üretim Bakım Onarım

Ekipmanlar, İş Merkezleri, Makineler ve Araçlar, Bakım Talepleri, Bakım Takvimleri, Bakım Ekipleri, Bakım İşlemleri, Onarım Teklifleri, Onarım Siparişleri, Onarım Operasyonları, Ürün Ekleme/Çıkarma, Garanti Bilgileri, Ürün ve Hizmet Faturalama, Teknisyen ve Müşteri Notları | Onaylama, Raporlama, Dashboard

Finans araçları

Faturalandırma Süreçleri

Tekliflerinizi hızlıca faturaya dönüştürün. Profesyonel hazırlanmış faturalarınızı tek tıkla müşterinize gönderin. Faturalarınızı PDF oluşturarak paylaşın, saklayın yada mail atın.

Finans  ve Muhasebe Yönetimi
Profesyonel hazırlanmış faturalar oluşturun ve internet üzerinden ödeme alın. Borcu bulunan müşterilerinize kolayca hatırlatma mesajları gönderin. Ödeme işlemlerinizi otomatik hale getirerek karlılığınızı arttırın. Mali raporlar, bilanço tabloları ve nakit akışı tablolarınızı oluşturun.


Çek ve Senet Yönetimi 

Alınan, verilen, tahsil edilen, iptal edilen. İşlem ne olursa olsun tüm süreçlerinizi yönetebileceğiniz ve dashboard ekranlarından kolayca takip edebileceksiniz.


Bütçe Takibi

Tutarsal Planlama ve Kontrol, Miktarsal Planlama ve Kontrol, Analitik ile Firma Bakışı, Bütçe Kontrolleri, Anlık Bütçe Durum Analizi, Raporlama, Dashboard

E- Dönüşüm araçları

E-Mutabakat Süreçleri
Otomatik Kayıtlı Kullanıcı Güncelleme, Otomatik Fatura Alımı, Otomatik Fatura Durumu Güncelleme, Otomatik Gelen Fatura Satırları Alımı, Gelen E-Faturalarda Otomatik Tedarikçi Kartı Oluşturma, GİB Vergi / Tevkifat / İstisna Kodları, Raporlama, Dashboard

E-Banka Süreçleri
Uluslararası MT940 Uyumu, Türkiyedeki Tüm Bankalar ile Çalışabilir, Kolay Kayıtlandırma, Otomatik Muhasebeleştirme


E-Tahsilat

Yüksek Güvenlik, 3D'li ve 3D'siz Çalışabilme, Tüm Bankalar İle Hazır Entegrasyon, Taksitli Çekim ve Parametrik Çekim Komisyonları Tanımlayabilme, Firmaya Özel Domain Tanımlayabilme, Cari Hesap Bakiye Tahsilatı, Bakiyeden Bağımsız Tahsilat, Fatura Bazında Ödeme Bildirimi ve Tahsilatı, Periyodik Tahsilat MSU Kart Saklama Entegrasyonu, Temlik ve Tahsilat Makbuzu Gönderimi, Yetkilendirme, Responsive Tasarım, Raporlama, Dashboard


E-Defter

Belge Bilgileri | Şematron Uyumlu | Dönem Madde ve Sıra No Takibi | Kolay Yönetim | Hatasız ve Hızlı Gönderim