entegrasyon

Mevcut sistemlerinizde bulunan   ERP  , CRM veya benzeri yazılımlar ile entegre çalışabilen performanslı entegrasyon sistemleri geliştiriyoruz. 

Logo, Mikro, Nebim V3, Nebim Winner, Link Güneş v.b. paket programlardan alınan verilerin size özel şekilde görünmesi için özel raporlar yardımı ile entegre çalışan güçlü yazılım alt yapıları teslim ediyoruz. 


Logo, Mikro, Nebim V3, Nebim Winner, Link Güneş v.b. paket programlardan alınan verilerin size özel şekilde görünmesi için özel raporlar yardımı ile entegre çalışan güçlü yazılım alt yapıları teslim ediyoruz. Muhasebe, finans, maliyet, stok, ürün, cari hesaplar gibi bilgilerinizi sakladığınız ve bu veriler ışığında belirli operasyonları yönettiğinizi biliyoruz. Kullandığımız ana yazılımlara ek olarak e-ticaret siteleri, saha satış yazılımları, sayım-üretim yazılımları, depo yazılımları ve diğer operasyonel hızı ve yetenekleri geliştirmek amacıyla kullandığınız yazılımlar da mevcuttur. Bu yazılımların kullanmakta olduğunuz, Nebim V3, Logo Tiger, Logo Go, Mikro V14, Mikro V15,  gibi yazılımlara işledikleri verileri aktarması kritik önem taşımaktadır. Konien kullandığınız sistemleri tek bir yerden yönetmenizi sağlayacak özel yazılım çözümleri üretiyoruz.


tam ihtiyacınız olan yetenekler

Firmanızı 360 derece analiz edilerek süreçleriniz ya da ihtiyacınız olan geliştirmeyi tam olarak istediğiniz şekilde yapıyoruz.

entegrasyonlar 

Mevcutta kullandığınız yazılımlardan istediğiniz performansı alamıyorsunuz yada bu da olsa dediğiniz zamanlar oluyordur. Yeni bir yazılım arayışına girmeden istediğiniz geliştirmeleri sağlayabiliriz. Bu da sizi ekstra zaman ve maliyetten kurtaracaktır.

fırsatları kaçırmayın

Yapılan analiz ve süreç inclemelerinden sonra 3. bir göz olarak sizin fark edemediğiniz tıkanıkları tespit ederek, danışmanlığımızla birlikte geliştirmeleri optimum hale getiriyoruz. 

Optimizasyon

İstediğiniz yetenekler, raporlar ve entegrasyonlar en basit şekliyle inşaa edilerek zamanınızdan ve iş gücünüzden tasarruf etmenizi sağlamasının yanında çalışan verimliliğinide optimum seviyeye taşıyacaktır.