Sadece müşterinize odaklanın

Firmanızın ihtiyaçlarına göre yapılanan ve sizinle birlikte büyüyen bir yapı.

Müşterilerileriniz karşınızda.

Gerçek zamanlı raporlar, ekip arkadaşlarınızın anlık müşteri yazışmaları, şu an ne durumdasınız ve elinizdeki işleri anlık takip edebileceğiniz gibi onlarca yetenek size iş fırsatı yaratmak için var.

 

Odoo • Text and Image


CRM

Özel panolar oluşturarak süreçlerinizi izleyin. Herkesin oluşturabileceği gerçek zamanlı dinamik raporlar. Satış ajandanıza göre etkinlikler planlayın. Web site görüntülenmenizi yada sitenizle alakalı tüm raporları alın. Hedef alınan tarihler baz alınarak verimlilik ve performans ölçümleri alın.satış noktası

Bütün cihazlarla uyumlu, kolay kurulabilen yetenek. Odoo POS'un kullanıcı dostu arayüzü ile ödemelerinizi kolayca alabilirsiniz. Yeni bir mağaza kurmak için ihtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısı. Tutundurma çalışmalarınızı destekeleyen müşteri sadakat programı.satış 

E-imza ve online ödeme ile cazip satış teklifleri hazırlayın. Sadece bir tıkla tekliflerinizi satış siparişlerine dönüştürün.Yenilenen sözleşme paneli ile tüm sözleşmelerinizi faturalandırın. Müşteri portalı ile daha şeffaf bir hizmet sunun.abonelikler 

Kolay yoldan yenilenen fatura ve abonelik yönetimi. Otomatik tetiklemeler ile siz sadece satışa odaklanın. Hızlıca sözleşme ve fatura oluşturun.Müşterilerinize sözleşmelerine ve diğer bilgilerine ulaşabilecekleri portallar verin. İşletmenizi analiz etmek için dinamik raporlar oluşturun.

Satışa giden süreci izleyin

Aramalarınız, fiyat teklifleriniz, e-postalarınız yani satışa giden yolda yapılan tüm işlemler tek bir ekranda karşınızda. 
Bu sayede oluşabilecek iş fırsatlarını kaçırmamanızı sağlar.

Odoo • A picture with a caption

Odoo • Image and Text

Ekibinizde anlık iletişim kurun

Ekibinizin müşterilerinizle olan iletişimlerini takip edin.
Gönderilen teklifler yazışmalar. Bu sayede anlık iletişimde kalarak anlık yönlendirmeler yapabilirsiniz.

Takımınızla iletişimde kalın.

Tüm modüllerle bağlantılı ve entegre gruplar oluşturun. Ayrıca özel sohbet alanlarıyla birebir iletişime geçin. 

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Takım arkadaşlarını birbirine bağlayın

Çalışanlar, yöneticiler ve şirketinizin tüm seviyeleri arasındaki tartışmaları yönlendirin. Tartışılan konulara ve modül haber bültenindeki tüm yeni mesajlara göz atın.

Chat modülü

Diğer uygulamalar içinde de iletişimde kalın. 
Odoo modülleri içinde gezerken de açılır pencere ile sohbete ara vermeyin.
Odoo • Text and Image

Anlık bildirim gönderin

Önemli mesajlarınızın iletildiğini garantilemek için posta kutundaki dağınıklığı gidermek adına Bildirimlerinizi özelleştirin. Göndereceğiniz mesajların tarihini ve saatini belirleyin.
Bu sayede mesajlarınız tam zamanında ve siz unutmadan alıcısına ulaşacaktır.

Odoo • A picture with a caption
Add a caption to enhance the meaning of this image.

Binlerce Odoo app ile entegre olabilirsiniz.

Süreçlerinizi izleyerek adım adım beraber büyüyebileceğiniz bir yapı. Bu sayede ihtiyacınız olmayan size gereksiz maliyet yaratacak uygulamalardan sizi korur.

#